Nalezli jsme 6 výsledků


ČLÁNEK:

Snižování stresu u pacientů nemocných rakovinou

Pacienti s onkologickým onemocněním jsou specifická skupina, na jejíž problémy se zaměřilo již mnoho studií. Specifickou skupinu z nich dělá již jen samotná podstata léčby a to, co musí při cestě za uzdravením podstoupit. Psychicky náročné je již jen být po...

ČLÁNEK:

Katatymně imaginativní psychoterapie - může Vám pomoci?

Představy a sny jsou mocným klíčem k lidskému nevědomí a často se využívají v terapii. Zavřete oči, relaxujte a nechte svoji fantazii, aby promluvila za vás. Můžete se o sobě dozvědět věci, které jste celé roky nemohli vyjádřit slovy.

13. března 2015 20:36 | Kristýna Sarisová relaxace imaginace

ČLÁNEK:

Relaxační metody - seznamte se...

Recept na perfektní psychickou pohodu? Někdo by řekl, že žádný takový neexistuje, ovšem takový člověk by se mýlil. Nejenže takový recept existuje, ale dokonce není jen jeden. Pojďte se s námi podívat do světa relaxací!

ČLÁNEK:

Když je člověku úzko...

„Buší mi srdce, cítím sucho v ústech a začíná mě přemáhat malátnost. Strach mě obepíná od hlavy až k patám. Chci utéct, ale dál stojím a zaobírám se tím divným pocitem uvnitř sebe.“ Vidíte se v tom? Potom by vás mohla zajímat přičina, projevy a hlavně zbave...

11. listopadu 2014 21:54 | Eva Kulhánková autogenní trénink relaxace

ČLÁNEK:

Prožijte autogenní relaxaci

Recept na perfektní psychickou pohodu? Někdo by řekl, že žádný takový neexistuje, ovšem takový člověk by se mýlil. Nejen, že takový recept existuje, ale není jen jeden. Pojďte se s námi podívat do světa relaxací!

AKCE:

Zvládání emocí vnitřně a v interakcích

Kurz je zaměřený na získání praktických dovedností, jak zacházet s emocemi u sebe a v interakcích s druhými. Teorii emocí zprostředkovává především v kontextu praktických cvičení.

11. prosince 2014 09:00 emoce relaxace

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.