Nalezli jsme 5 výsledků


ČLÁNEK:

Relaxační metody - seznamte se...

Recept na perfektní psychickou pohodu? Někdo by řekl, že žádný takový neexistuje, ovšem takový člověk by se mýlil. Nejenže takový recept existuje, ale dokonce není jen jeden. Pojďte se s námi podívat do světa relaxací!

ČLÁNEK:

Když je člověku úzko...

„Buší mi srdce, cítím sucho v ústech a začíná mě přemáhat malátnost. Strach mě obepíná od hlavy až k patám. Chci utéct, ale dál stojím a zaobírám se tím divným pocitem uvnitř sebe.“ Vidíte se v tom? Potom by vás mohla zajímat přičina, projevy a hlavně zbave...

11. listopadu 2014 21:54 | Eva Kulhánková strach úzkost

ČLÁNEK:

Jste ovlivnitelní? Co byste měli vědět o sugesci...

Na úvod Vás požádám, abyste si představili našedlou plochu, na které si představíte obraz zvířete. Může to být jakékoli zvíře, ale s jednou výjimkou – nesmíte si představit bílého ledního medvěda. Jaké zvíře jste si představili jako první?

13. října 2014 23:00 | Pavel Oulovský hypnóza sugesce

ČLÁNEK:

Prožijte autogenní relaxaci

Recept na perfektní psychickou pohodu? Někdo by řekl, že žádný takový neexistuje, ovšem takový člověk by se mýlil. Nejen, že takový recept existuje, ale není jen jeden. Pojďte se s námi podívat do světa relaxací!

AKCE:

Autogenní trénink – cesta relaxace a imaginace

Srdečně Vás zveme na 1. česko-slovenskou konferenci „Autogenní trénink – cesta relaxace a imaginace“ konanou u příležitosti 130. Výročí narození J. H. Schultze dne 20.června 2014 v Praze.

20. června 2014 09:00 autogenní trénink autorelaxace

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.