Nalezli jsme 6 výsledků


ČLÁNEK:

Sexuální touhy na tisíc způsobů aneb co jsou parafilie?

"Proti gustu žádný dišputát." Tolerance vůči různým sexuálním preferencím a praktikám se ve společnosti postupně zvyšuje, nicméně stále existují nepřekročitelná tabu. V článku se dozvíte nejen o běžných deviacích, ale i o těch vzácných.

16. září 2014 14:00 | Tereza Mahdalová sex sexuologie

ČLÁNEK:

Od sexbyznysu k osobnímu rozvoji

Miroslava Slívová osobně prožila lesk i bídu sexbyznysu v divokých 90. letech. V současné době se zabývá osobním rozvojem ve své agentuře eMAgency. Patří také mezi členky občanského sdružení ROZKOŠ bez RIZIKA, které se zabývá hlavně prevencí HIV/Aids a dalš...

18. června 2014 08:32 | Barbora Koldová sex závislost na sexu

ČLÁNEK:

Sex bez vyvrcholení aneb poruchy orgasmu

Spolu s narůstajícím věkem slábne naše schopnost prožívat sexuální uspokojení. Ovšem někdy se tento proces uspíší a pak mluvíme o poruchách orgasmu. Mají různý původ a různý průběh, zpravidla se však při včasném řešení dá leccos napravit.

ČLÁNEK:

Nymfomanie - prokletí žen i jejich partnerů

Kolem nymfomanie vzniklo mnoho mýtů. Je život s nymfomankou opravdu plný vášnivého sexu? Nebo je to spíše peklo v podobě kolotoče nevěr a promiskuitního rizikového chování, které ničí ženu i její partnery?

1. června 2014 12:13 | Michael Tesař sex závislost na sexu

AKCE:

Sympatibulum České společnosti pro sexuální medicínu 2014

Tradiční setkání předních českých odborníků zabývající se lidskou sexualitou konané v krásném historickém městě Český Krumlov.

30. května 2014 09:00 sexuologie konference

AKCE:

XXVI. Bohnické sexuologické dny

Tradiční setkání odborníků a zájemců o studium lidské sexuality se koná každoročně v posledním únorovém týdnu v Divadle „Za plotem“ Psychiatrické nemocnice Bohnice. Hlavním tématem XXVI. Bohnických sexuologických dnů je: Sexualita člověka z pohledu bio-ps...

27. února 2014 09:00 sex sexuologie

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.