Nalezli jsme 5 výsledků


ČLÁNEK:

Sebevražda není řešení

Počátkem ledna mi do ordinace telefonoval pacient, že nestihne toho dne přijít na kontrolu, protože vlak, ve kterém jede, už 3 hodiny stojí kvůli tomu, že pod něj skočil člověk. Počátkem února přišla do ordinace jedna pacientka pozdě s omluvou, že vlak měl ...

ČLÁNEK:

Demonstrativní sebevražda - lze jí zabránit?

Sebevražda, to je známé společenské tabu. Známým druhem je tzv. demonstrativní sebevražda. Mnoho lidí si ovšem myslí, že daná osoba na sebe chce jen upozornit a tímto způsobem se zviditelnit. Přečtěte si o tom, že toto klišé není až tak pravdivé.

31. března 2015 20:07 | Renáta Mikulová deprese sebevražda

ČLÁNEK:

Celá 4% rodiček mají sebevražedné sklony

Hormonální nerovnováha po porodu může vyústit v nebezpečnou laktační psychózu. Celá 4% rodiček mají sebevražedné sklony. Co způsobuje tyto stavy?

27. dubna 2014 12:00 | Klára Kučerová deprese psychóza

AKCE:

Promítání filmu: Sebevražda

KINO 43 v rámci Institutu Kryptoanarchie uvádí již svůj 4. tématický cyklus, tentokrát se zaměřující na Smrt v kontextu – na otázky spojené s koncem lidského života a s přijímáním exitu z těch nejzvláštnějších úhlů pohledu.

2. března 2016 19:00 sebevražda film

AKCE:

Problematika sebepoškozování

Sebepoškozování je závažný rozvíjející se fenomén. Kurz nabízí účastníkům základní orientaci v této problematice. Absolvent rozezná případy sebepoškozování, bude znát formy odborné pomoci, bude znát kontext, v jakém se ocitá nemocný člověk v rámci své rodin...

2. prosince 2014 09:00 sebevražda workshop

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.