Nalezli jsme 5 výsledků


ČLÁNEK:

Ztráta zájmu o sex u žen

Sex je nedílnou a velmi důležitou součástí partnerského vztahu. Co se ale děje, když žena najednou sex odmítá, ztrácí na něj chuť nebo ho dostatečně neprožívá? Pojďme nahlédnou pod pokličku tohoto intimního tématu.

ČLÁNEK:

Exhibicionismus aneb předvádění na všechny způsoby

Pobíhání po ulici bez oblečení, odhalování prsou, hýždí nebo genitálií na veřejnosti, nepokryté vychloubání, bezohledné prosazování svých znalostí na úkor ostatních. Toto všechno jsou příklady exhibicionismu.

ČLÁNEK:

Sex bez vyvrcholení aneb poruchy orgasmu

Spolu s narůstajícím věkem slábne naše schopnost prožívat sexuální uspokojení. Ovšem někdy se tento proces uspíší a pak mluvíme o poruchách orgasmu. Mají různý původ a různý průběh, zpravidla se však při včasném řešení dá leccos napravit.

ČLÁNEK:

Nymfomanie - prokletí žen i jejich partnerů

Kolem nymfomanie vzniklo mnoho mýtů. Je život s nymfomankou opravdu plný vášnivého sexu? Nebo je to spíše peklo v podobě kolotoče nevěr a promiskuitního rizikového chování, které ničí ženu i její partnery?

1. června 2014 12:13 | Michael Tesař sex závislost na sexu

ČLÁNEK:

Závislost na sexu - patologie nebo variace normálního chování?

Máte sex častěji než ostatní, ale ani tak vám nestačí? Dáváte mu přednost před vším ostatním a nikdy nedokážete odolat? Možná trpíte hypersexualitou. A možná jen vybočujete ze všeobecného mínění, jak by to mělo správně být.

11. dubna 2014 02:09 | Nela Střádalová sex vztahy

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.