Nalezli jsme 7 výsledků


ČLÁNEK:

Atraktivita mužů a žen - po čem vlastně toužíme?

Kdybyste dnes vedle sebe postavili ideály krásy z jednotlivých období napříč dějinami, docela byste se podivili. Představa krásy nebyla vždy stejná. Co nás tedy přitahuje?

23. dubna 2015 20:46 | Zuzana Janáčková sex partnerství

ČLÁNEK:

Sexuální touhy na tisíc způsobů aneb co jsou parafilie?

"Proti gustu žádný dišputát." Tolerance vůči různým sexuálním preferencím a praktikám se ve společnosti postupně zvyšuje, nicméně stále existují nepřekročitelná tabu. V článku se dozvíte nejen o běžných deviacích, ale i o těch vzácných.

16. září 2014 14:00 | Tereza Mahdalová sex sexuologie

ČLÁNEK:

Od sexbyznysu k osobnímu rozvoji

Miroslava Slívová osobně prožila lesk i bídu sexbyznysu v divokých 90. letech. V současné době se zabývá osobním rozvojem ve své agentuře eMAgency. Patří také mezi členky občanského sdružení ROZKOŠ bez RIZIKA, které se zabývá hlavně prevencí HIV/Aids a dalš...

18. června 2014 08:32 | Barbora Koldová sex závislost na sexu

ČLÁNEK:

Nymfomanie - prokletí žen i jejich partnerů

Kolem nymfomanie vzniklo mnoho mýtů. Je život s nymfomankou opravdu plný vášnivého sexu? Nebo je to spíše peklo v podobě kolotoče nevěr a promiskuitního rizikového chování, které ničí ženu i její partnery?

1. června 2014 12:13 | Michael Tesař sex závislost na sexu

ČLÁNEK:

Předčasná ejakulace není problém jen muže nýbrž celého páru

Půlhodina, čtvrthodina, 5 minut, minuta, pár vteřin. Jaká je optimální délka sexuálního styku? Kdy se dá ejakulace nazvat předčasnou?

30. dubna 2014 12:00 | Jaroslav Pustina sex vztahy

ČLÁNEK:

Závislost na sexu - patologie nebo variace normálního chování?

Máte sex častěji než ostatní, ale ani tak vám nestačí? Dáváte mu přednost před vším ostatním a nikdy nedokážete odolat? Možná trpíte hypersexualitou. A možná jen vybočujete ze všeobecného mínění, jak by to mělo správně být.

11. dubna 2014 02:09 | Nela Střádalová sex vztahy

AKCE:

XXVI. Bohnické sexuologické dny

Tradiční setkání odborníků a zájemců o studium lidské sexuality se koná každoročně v posledním únorovém týdnu v Divadle „Za plotem“ Psychiatrické nemocnice Bohnice. Hlavním tématem XXVI. Bohnických sexuologických dnů je: Sexualita člověka z pohledu bio-ps...

27. února 2014 09:00 sex sexuologie

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.