Nalezli jsme 6 výsledků


ČLÁNEK:

Odhalte své silné stránky!

Účastnila jsem se mnoho přijímacích pohovorů, kde mě zaskočila otázka „Kdybyste měla vyjmenovat pět Vašich siných stránek, které by to byly?“ Hmm…Jako asi flexibilní…a dál…nevím. Je těžké umět se ocenit, natož doopravdy vystihnout a pojmenovat oblasti, ve k...

3. dubna 2017 22:10 | Pavlína Doležalová seberozvoj motivace

ČLÁNEK:

Začněte v hlavě a změňte své návyky

Přehnali jste to a dali jste si začátkem nového roku nereálné předsevzetí, ať už se týká čehokoliv? Nyní, měsíc a půl od stanovení, můžete kýžený stav zhodnotit, objevit, kde nastala chyba a s pomocí vlastního myšlení najít optimální cestu.

22. února 2016 21:35 | Klára Kučerová seberozvoj motivace

ČLÁNEK:

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek, aneb jak prokrastinujeme

Leží před vámi štos papírů, který musíte odevzdat zítra, ale vy i přesto surfujete na internetu a říkáte si, že to uděláte večer? Možná si dáváte pouze pauzu, ale co když prokrastinujete? Co to znamená a kde je hranice mezi relaxací a prokrastinací?

11. prosince 2014 21:11 | Eva Kulhánková motivace práce

ČLÁNEK:

Emoční inteligence

Už jste se někdy ve svém okolí setkali s někým, o kom jste věděli, že jeho IQ je velice nadprůměrné, ale přitom není v životě úspěšný? Možná je na vině jeho emoční inteligence.

7. prosince 2014 21:07 | Andrej Hřešan inteligence emoce

ČLÁNEK:

Již za několik týdnů začíná škola. Přečtěte si, jak lze dítě motivo...

Řekněme si to narovinu, pokud by nás nemotivoval obraz hezké budoucnosti, v mnoha situacích bychom se vůbec nedonutili učit. Každý rodič se snaží své dítě motivovat k učení správným způsobem. Ale existuje vůbec nějaký správný způsob?

17. srpna 2014 19:29 | Nikola Bosoková děti učení

AKCE:

Motivfační intervence

Zmapování a posílení motivace je jedním ze základních terapeutických postupů, jak změnit status quo a zlepšit kvalitu klientova života. Kurz rozvíjí postupy, jak se v klientově motivaci zorientovat, jak navázat spolupráci, jak jeho vlastní motivaci zvědomni...

3. prosince 2015 09:00 motivace workshop

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.