Nalezli jsme 10 výsledků


ČLÁNEK:

Milujte se a množte se!

Olomouc, krásné město. Plné lásky. Zvláště jeden nevšední víkend. Co je to láska? Sexuální smršť? Povznášející city? Závislost? Co potom různé deviace, domácí násilí, stalking? Odvrácené temné strany lásky nebo to s ní nemá vůbec co dočinění? Pro mnohé odp...

17. března 2016 21:13 | Pavlína Doležalová konference deviace

ČLÁNEK:

Atraktivita mužů a žen - po čem vlastně toužíme?

Kdybyste dnes vedle sebe postavili ideály krásy z jednotlivých období napříč dějinami, docela byste se podivili. Představa krásy nebyla vždy stejná. Co nás tedy přitahuje?

23. dubna 2015 20:46 | Zuzana Janáčková sex partnerství

ČLÁNEK:

Ztráta zájmu o sex u žen

Sex je nedílnou a velmi důležitou součástí partnerského vztahu. Co se ale děje, když žena najednou sex odmítá, ztrácí na něj chuť nebo ho dostatečně neprožívá? Pojďme nahlédnou pod pokličku tohoto intimního tématu.

ČLÁNEK:

Pedofilie

Pedofilie je jedním ze společensky nejzavrhovanějších fenoménů. Je ale opravdu každý pedofil nebezpečný? A kolik jich vlastně mezi námi žije? Pojďme nahlédnout pod pokličku mediálních iluzí a dozvědět se o této deviaci fakta.

9. prosince 2014 21:08 | Jaroslav Pustina pedofilie dítě

ČLÁNEK:

Sexuální touhy na tisíc způsobů aneb co jsou parafilie?

"Proti gustu žádný dišputát." Tolerance vůči různým sexuálním preferencím a praktikám se ve společnosti postupně zvyšuje, nicméně stále existují nepřekročitelná tabu. V článku se dozvíte nejen o běžných deviacích, ale i o těch vzácných.

16. září 2014 14:00 | Tereza Mahdalová sex sexuologie

ČLÁNEK:

Je libido jen o sexu?

Pojem libido je mnohdy spojován se sexualitou a pudovostí člověka. Na jedné straně je možné tento termín takto zjednodušeně chápat, na straně druhé však představuje velmi složitou problematiku, která vyžaduje hlubší vhled pro její pochopení.

ČLÁNEK:

Je voyaerismus neškodný?

Že neznáte tzv. slídičství? Přitom se nejedná o naprostou učebnicovou raritu. Tato sexuální porucha se mnohdy kombinuje s jinými sexuálními poruchami a proto by ji měla být věnována patřičná pozornost.

12. července 2014 11:00 | Michael Tesař voyeur deviace

AKCE:

Sexualita skrytá v DNA

Zveme vás na kávu, dort a neformální povídání (nejen) o chromozomech :) Naším hostem bude RNDr. Roman Hobza Ph.D. z Biofyzikálního ústavu, AVČR Brno.

17. února 2016 18:00 sexualita genetika

AKCE:

Výzkum ženské sexuality

Cílem výzkumu je zjistit rozdíl v sexuální reakci mezi ženami, jež mají nějaký problém v sexuální oblasti a těmi, které ne. Výsledky by měli dopomoci k diagnostice a léčbě žen, které obtíže mají.

15. února 2016 08:34 sexualita

AKCE:

Káva s psychologem: Atraktivita a výběr partnera

Najít svou ideální polovičku nemusí být zrovna jednoduché. Média jsou plná hypnotizujících obrazů charakterních mužů s vyrýsovaným břichem a bezednou peněženkou, či veleúspěšných žen, které jako by se narodily pro přehlídková mola. Začne-li se běžný smrteln...

25. března 2015 18:00 sexualita partnerské vztahy

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.