Nalezli jsme 5 výsledků


ČLÁNEK:

Co se stane, když se zamilujete do svého terapeuta?

Při psychoterapii se vytváří zvláštní emoční pouto mezi pacientem a terapeutem. Tento jev se označuje jako přenos. Někdy může tento specifický vztah přerůst až v lásku.

ČLÁNEK:

Psychoterapie. Pomoc od duševní nepohody.

Často se o ní mluví, každý si pod tímto slovem něco představí a spousta z nás uvažovala, že by stálo za to ji vyzkoušet. Víte tedy, do čeho byste šli?

AKCE:

5. mezinárodní psychoterapeutické sympozium: Výcviky a další možné...

Katedra psychologie FSS MU a časopis Psychoterapie pořádají ve dnech 21. – 23. května 2015 v Brně 5. mezinárodní psychoterapeutické sympozium, tentokrát na téma: „Výcviky a další možné formy vzdělávání v psychoterapii“.

21. května 2015 10:00 psychoterapie konference

AKCE:

Úvod do psychoterapeutických směrů: Kognitivně behaviorální terapie

Rozhodujete se, jaký psychoterapeutický výcvik zvolit, a nejste si jisti, který Vám bude nejvíce sedět? Investice do většiny dlouhodobých výcviků bývají nemalé, i proto je dobré se před odesláním přihlášky přesvědčit, který je pro Vás ten “pravý”.

7. dubna 2015 15:30 psychoterapie psychoterapeut

AKCE:

Psychoterapeutické dny

Na týden 16.-20. února 2015 je pro Vás připraven druhý ročník Psychoterapeutických dnů InPsy. Zváni jsou všichni, kdo si chtějí prohloubit své znalosti z oblasti psychoterapie, ale i laici a studenti příbuzných oborů, kteří chtějí rozšířit své znalosti.

16. února 2015 09:00 psychoterapie konference

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.