Internetový magazín opsychologii.cz je nový projekt skupiny studentů psychologie a medicíny s přispěvateli z řad odborníků i studentů z celé České republiky. Naším cílem je zprostředkovávat poutavou a přitom nebulvární formou současné i historické poznatky a zajímavosti z oblasti psychologie a celostní medicíny.

Kromě samotného magazínu naleznou návštěvníci na našich stránkách také databázi psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů s možností filtrace dle kraje a odbornosti. Tím se snažíme zprostředkovat veřejnosti přehledný seznam pracovišť odborníků na jednom místě, kde si bude každý moci nalézt odborníka, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Registrovaní odborníci budou také moci vstupovat do diskusí a odpovídat na Vaše dotazy. V diskusích tak můžete probrat své postřehy a zkušenosti s jinými návštěvníky, odborníky nebo samotným autorem článku.

Součástí webu bude také kalendář akcí, kde bude moci návštěvník stránek nalézt různé workshopy, přednášky a jiné zajímavé akce týkající se psychologie a příbuzných oborů.

Do budoucna plánujeme i projekt „psychomapy“, která umožní jednoduchou a přehlednou diagnostiku duševních poruch pro každého návštěvníka s následnou nabídkou článků o těchto poruchách a výběrem vhodných odborníků, kteří se této problematice věnují.

Opsychologii.cz má aspiraci na to stát se webem, který propojí články studentů psychologie a příbuzných oborů s odborným vhledem specialistů na duševní i tělesné zdraví.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.