Trauma a transformace nevědomí

přednáška psychoanalýza

Přednáška líčí fenomény duševní proměny a zrání po traumatických zkušenostech a upozorňuje na to, jak se takové mezní zkušenosti otiskují do struktury našeho vědomí. Výsledky interdisciplinárních výzkumů i náhled tradiční moudrosti na zacházení s utrpením dokládají transformační, vědomí proměňující potenciál traumatu.

 Datum konání:
10. října 2014 18:00 až 10. října 2014 19:30
 Místo konání:
Sál JAMU, Mozartova 1, Brno
 Cena:
70 - 100 Kč
 Registrace:
Není nutná
 Pořadatel:
Česká společnost pro analytickou psychologii - jungovskou psychoterapii, o. s.

DR. URSULA WIRTZ


Narodila se v Německu, kde vystudovala filozofii a německý jazyk a těmto oborům se věnovala při lektorské činnosti po celé Evropě. Poté se začala věnovat psychologii, vystudovala klinickou a antropologickou psychologii v Curychu, kde také absolvovala výcvik Institutu C.G. Junga. Je členem švýcarské a mezinárodní společnosti analytické psychologie (SGAP, IAAP, AGAP), švýcarská Asociace psychoterapie (ASP) a
Mezinárodní federace pro psychoterapii (IFP). Pracuje s jednotlivci a skupinami se zaměřením na psycho-traumatologii. Je lektorkou, 
analytičkou a prezidentkou ISAP - International School of Analytical psychologie Curychu, věnuje se také tréninku analytiků jungovské psychologie ve východní Evropě. Její tréninková, lektorská a publikační činnost se věnuje tématům sexuálního násilí, traumatu, etiky, kombinace psychoterapie a spirituality.

 

 

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.