12. konference u příležitosti Mezinárodního dne porozumění koktavosti

konference balbuties koktavost

Občanské sdružení LOGO Vás srdečně zve na 12. konferenci u příležitosti Mezinárodního dne porozumění koktavosti, určenou pro širokou veřejnost.

 Datum konání:
22. října 2014 08:30 až 22. října 2014 19:00
 Místo konání:
Školící centrum JmK, Cejl 73, Brno
 Cena:
od 200 Kč
 Registrace:
http://www.denkoktavosti.cz/registrace/
 Pořadatel:
Občanské sdružení LOGO
 Přednášející:
Michael Sugarman, MUDr. et Mgr. Josef Pařenica, PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D,

Občanské sdružení LOGO, Soukromá klinika LOGO s.r.o. a Česká asociace pro koktavost Vás srdečně zvou na 12. konferenci o koktavosti s mezinárodní účastí. 

Letos přivítáme jako hlavního hosta konference s názvem S Vámi pro Vás - Mluvíme jedním jazykem psychoterapeuta Michaela Sugarmana z USA. Ten je jedním ze zakladatelů Mezinárodního dne porozumění koktavosti a čelním představitelem Mezinárodní asociace pro koktavost (ISA). Bude mluvit o nejnovějších přístupech a posunech v terapii osob s poruchou plynulosti řeči, o copingových strategiích zvládání úzkosti a stresu, úspěších dosažených v oblasti legislativy. Pan MUDr. et Mgr. Josef Pařenica promluví o nejnovějších poznatcích u problematiky sociálních fóbií, se zaměřením právě na poruchy plynulosti řeči. PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D. vás seznámí s vývojem České asociace pro koktavost. Seznámíte se i s dalšími zajímavými fakty, které si přenesete do Vaší praxe.

V rámci odpoledních workshopů se budeme věnovat překonávání bloků v komunikaci, propojení práce těla a řeči v rámci expresivních terapií ( tanečně - pohybové terapie, arteterapie, dramaterapie).

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.