Sociálně-psychologický výcvik pro veřejnost

workshop psychologie

Nabízíme Vám možnost zažít psychologii na vlastní kůži. Pořádáme interaktivní, sebepoznávací skupinový workshop vedený zkušeným odborníkem. Zažijte dobrodružství sebepoznávání v bezpečném prostředí a setkání s lidmi, kteří mají podobné zájmy.

 Datum konání:
4. října 2014 09:00 až 4. října 2014 18:00
 Místo konání:
CVČ Legato, Brno
 Cena:
Jedno celodenní setkání studenti 900 Kč, pracující 1500 Kč
 Registrace:
Http://psychsluzby.cz/SPV
 Přednášející:
Mgr. Vladimír Marček

Ve skupině 10-15 lidí nahlédneme za oponu běžného společenského small-talku. Věříme, že poznání toho, jak se vztahujeme k sobě a svému okolí, člověka osvobozuje a nabízí nové možnosti jednání. Když budete chtít, získáte i odbornou zpětnou vazbu – nebo třeba jen zjistíte, že se svým prožíváním nejste sami. Všechny aktivity jsou samozřejmě dobrovolné a jste to Vy, kdo určuje, na co se chcete zaměřit a jak rychle. Budete si moci hrát, povídat, hýbat se, tvořit, nebo jen sledovat dění kolem sebe.  

Vše se bude odehrávat v klidném a hezkém prostředí brněnského CVČ Legato. K dispozici je kuchyňka, wifi, supermarket i restaurace jsou vzdáleny 5 minut chůze.

Víc lidí potřebuje víc času na postupné seznámení i sebevyjádření. Proto zachováváme minimální standard a uvidíme se třikrát v průběhu dvou měsíců. Každé setkání bude v sobotu nebo v neděli (hlasujete při online registraci) a s přestávkami potrvá od 9:00 do 18:00.

 

 

 

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.