Úvodní víkend body-psychoterapie pro terapeuty

psychoterapie

Úvodní víkend body-psychoterapie pro terapeuty

Zkušený senior trenér Eli Weidenfeld mimořádně povede úvodní víkend, který je určen v tomto případě pouze pro pouze pro terapeuticky pracující profesionály z pomáhajících profesí.

 Datum konání:
13. června 2014 17:00 až 15. června 2014 13:00
 Místo konání:
Antala Staška 2059/80b, Praha 4 - Krč, 140 00
 Cena:
2 350 Kč
 Registrace:
Nutná - do 2.5.2014
 Přednášející:
Eli Weidenfeld
Tento úvodní víkend je také vstupní branou do Ročního kurzu body-psychoterapie pro terapeuty, který je v plánu na rok 2015. Předpokládaný rozsah bude cca 160 - 180 výukových hodin rozdělených do 5 – 6 setkání, některá z nich jako prodloužené víkendy. Je to pravděpodobně poslední příležitost se v tomto formátu setkat s tímto zkušeným lektorem. A bude to mimořádná příležitost pro všechny, kdo mají výcvik v jiném směru terapie, chtěli by do svého repertoáru přidat některé prvky využívající tělo, ale nechtějí absolvovat celý dlouhodobý výcvik. Samotný úvodní víkend bude sebezkušenostně vedený a nabízí možnost „ochutnávky“ toho, jak různě se dá pracovat v psychoterapii s využitím těla a seznamuje stručně s hlavními teoretickými principy. Umožní vyzkoušet si, zda body-psychoterapie je to, čemu se chci více věnovat, dále umožňuje osobně poznat způsob práce lektora Eliho Weidenfelda a v neposlední řadě také poznat ostatní kolegy jako potencionální účastníky ročního kurzu pro terapeuty. Kurzu jsou přiděleny kredity v rámci dalšího vzdělávání psychologů a nelékařských zdravotnických profesí (zdrav. sestry, fyzioterapeuti, porodní asistentky atd.). Kurz se koná v Praze a cena je 2350 Kč za 15 h čistého času programu. Možnost jednoduchého přespání pro mimopražské v místě konání.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.