Manželství? Výzkum vývoje partnerských vztahů po svatbě

výzkum manželství

Zúčastněte se online psychologického výzkumu „Vývoj partnerských vztahů v prvních třech letech po sňatku“, který probíhá pod záštitou Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Cílem výzkumu je sledovat současný vývoj partnerských vztahů v naší republice a popsat fenomény, které ovlivňují vývoj spokojenosti mladých partnerů po uzavření partnerského sňatku.

 Datum konání:
8. září 2014 00:00 až 31. října 2014 23:59
 Cena:
Zdarma
 Registrace:
Není nutná

Výzkum je plánován na období jednoho až tří let, přičemž účastnit se můžete opakovaně (opakovaná účast je naopak velmi preferována). Výzkum probíhá formou vyplnění online dotazníku. Vyplnění dotazníku je zcela anonymní a není možné podle vyplněných údajů dohledat konkrétního hodnotitele. Délka vyplňování dotazníků je individuální, v průměru zabere 40 minut. Za Vaši ochotu a čas, který věnujete této studii, budete odměněni finanční částkou ve výši 100 KČ (pokud bude participovat jeden z Vás), nebo ve výši 200 KČ (pokud budete participovat oba, což je preferováno). Kritéria účasti: 1) Věk Vás a Vašeho partnera je mezi 18 – 42 lety 2) Jste dosud bezdětní, nebo je dítě teprve na cestě 3) Vy ani Váš partner/ka nemáte děti z předchozích vztahů 4) V nejbližší době (cca do 6 měsíců) se chystáte vstoupit do manželství (výzkumu se můžete zúčastnit i krátce po svatbě, cca do 6 měsíců) Pokud máte zájem zúčastnit se, kontaktujte nás na emailu:manzelstvi-praha@fhs.cuni.cz

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.