Doteky duše - Prolínání

duše dotek

duše

Zážitkový seminář „Doteky Duše – prolínání“ nám otevírá cestu k novému poznání. Prolnutí se s jemnohmotnými léčivými energiemi, které odblokovávají, léčí a harmonizují. Výši příspěvku si určuje každý účastník podle vlastní spokojenosti na konci semináře.

 Datum konání:
13. června 2014 18:00 až 13. června 2014 21:00
 Místo konání:
Centrum Sluneční vítr, Střešovická 40, 162 00, Praha 6
 Cena:
dobrovolný příspěvek
 Registrace:
nutná předem na info@slunecnivitr.cz, tel. 601 323 989
 Pořadatel:
Sluneční vítr
 Přednášející:
Ludmila Pražáková

Všichni jsme spirituální bytosti a budeme zkoumat, jaké možnosti jako takoví máme. Prolneme se s energií kolem nás. Poznáme, co je úplnější přítomnost. Do této přítomnosti patří neviditelné pole energie kolem nás, o kterém většinou nemáme ani tušení.

Ludmila Pražáková: „Budu vás seminářem provázet a otevřu vám dveře vedoucí do živého pole energií. Pomohu vám dotknout se a hlouběji prolnout s touto přátelskou
a léčivou energií…
Mám schopnost rozhýbat toto energetické pole kolem nás, takže vám usnadním lehký vstup to tohoto léčivého pole.  Energetické vlnění nás obklopuje neustále, ale téměř většina lidí s ním nemá kontakt. Pomohu vám ladit každý okamžik, protože s touto energií budu spojená na nejhlubších možných úrovních.“

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Příspěvky k akci

Doteky duše - Prolínání »

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.