Doteky duše

duše dotek

duše

Okolo nás je očima neviditelné pole energie, kterou většina z nás ani nevnímá. Pojďme do této jemnohmotné energie vstoupit, a bychom mohli poznat, co je to celistvost, co do ní také patří.

 Datum konání:
6. července 2014 16:00 až 6. července 2014 17:45
 Místo konání:
Festival miluj svůj život, Areál SOU elektrotechnické, tělocvična 1, Vejprnická 56, Plzeň - Skvrňany
 Cena:
dobrovolný příspěvek
 Registrace:
nutná předem pomocí formuláře na webu http://www.slunecnivitr.cz/kalendar-akci-2014/
 Pořadatel:
Sluneční vítr
 Přednášející:
Ludmila Pražáková, Drahomíra Klepalová

O semináři

Seminářem Vás provedou Ludmila Pražáková a Drahomíra Klepalová, které Vám pootevřou dveře do reality živého pole energií. Pomůžou Vám poznat tuto láskyplnou a léčivou energii, a zprostředkují Vám s ní kontakt.... Tato léčivá, duchovní energie působí na bloky všech těl - léčí jak fyzické problémy, tak duševní disharmonice, odbourává bloky, vyplavuje staré bolesti na povrch, harmonizuje a dodává energii.

Ludmila a Drahomíra: „Naše práce spočívá v uzdravování lidí. Zároveň také chceme umožnit lidem hluboké duchovní zážitky a ukázat jim, že to, o čem již celé věky hovoří mystici a moudří lidé světa, je skutečně pravda, kterou můžeme prožít právě teď. Chceme otevřít modernímu člověku přitažlivou a jasnou cestu a dát mu vhodné nástroje, aby mohl žít šťastnější a láskyplnější každodenní všední život – v práci, ve vztazích, v materiální, sociální, osobní i duchovní oblasti. Každý totiž může být nadaný, autentický a láskyplný člověk, jehož duchovní hloubka může být na zjevné úrovni doprovázena po všech stránkách vydařeným životem.“

Přihlášení

Přihlásit se můžete zasláním přihlášky, která je ke stažení níže, vyplněním elektronické přihlášky (sloupeček vpravo), telefonicky (601 323 989) nebo e-mailem (info@slunecnivitr). Přihlašte se s dostatečným předstihem, počet míst je omezen. Na základě Vaší přihlášky Vám pošleme informace o výši zálohy, popř. další informace (co si vzít s sebou,...). Vaše přihlášení je platné po uhrazení zálohy - záloha se platí i u seminářů s dobrovolným příspěvkem. Uhrazením zálohy u těchto seminářů chceme zaručit účast v dostatečném počtu kvůli Vám všem, kteří máte přijít. Svoji zálohu dostanete zpátky při příchodu na seminář.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Příspěvky k akci

Doteky duše »

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.