Sympatibulum České společnosti pro sexuální medicínu 2014

sexuologie konference

Tradiční setkání předních českých odborníků zabývající se lidskou sexualitou konané v krásném historickém městě Český Krumlov.

 Datum konání:
30. května 2014 09:00 až 31. května 2014 16:00
 Místo konání:
Městské divadlo Český Krumlov, Horní Brána 2, Český Krumlov
 Cena:
od 150 KČ
 Registrace:
povinná
 Přednášející:
doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.; Dr. phil. PhDr. Laura Janáčková, CSc; MUDr. Ondřej Trojan; MUDr. Zlatko Pastor, PhD; doc. MUDr. Michal Pohanka, Ph.D

Cílem konference je seznámit účastníky s nejnovějšími poznatky v oblasti lidské sexuality a to z rozličných úhlů pohledů. Přednášejícími jsou lékaři, psychologové, sociologové a výzkumnicí v oblasti behaviorálních věd. Konference je tématicky rozdělena dle typů příspěvků do dvou sekcí: andrologické a feminologické sympozium.

Registrace je možná do 29.5. 2014, přičemž cena pro studenty a důchodce je 150 Kč, pro dospělé osoby 500 Kč. V případě platby na místě je přirážka k ceně 100 Kč.

Akce se koná v Městském divadle Českého Krumlova. Páteční večer je věnován společenskému večeru, který obsahuje večerní prohlídku Českého Krumlova a následný koncert v kavárně Městského divadla. Poplatek za společenský večer činí 300 Kč.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.