Autogenní trénink – cesta relaxace a imaginace

autorelaxace autogenní trénink

konference

Srdečně Vás zveme na 1. česko-slovenskou konferenci „Autogenní trénink – cesta relaxace a imaginace“ konanou u příležitosti 130. Výročí narození J. H. Schultze dne 20.června 2014 v Praze.

 Datum konání:
20. června 2014 09:00 až 20. června 2014 15:00
 Místo konání:
Praha - místo bude upřesněno
 Cena:
při registraci do 15.5. 600Kč
 Registrace:
nutná předem pomocí formuláře na webu
 Pořadatel:
Sekce pro hypnózu ČLS JEP Praha
 Přednášející:
Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl, Csc.

Cílem konference je připomenout kvalitní evropskou relaxační a seberozvojovou techniku – Autogenní trénink. Rádi bychom vytvořili prostor pro výměnu zkušeností a diskusi v oblasti relaxací a imaginací.

Přednášející

Hlavní přednáška: Autohypnóza a autogenní trénink

Hlavní přednášející: Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl CSc.

Pozvání na konferenci přijali: MUDr. Zdeněk Kaplan, PhDr.Zuzana Novosadová, PhDr. Katarína Hadasová, PhD., PhDr. Karel Gawlik, Mgr. Šárka Bezvodová, Mgr. Lenka Procházková a další. Konferenci připravuje: Pracovní skupina pro autogenní trénink Sekce pro hypnózu ČLS JEP Praha.

Účast

Zájemci o aktivní a pasivní účast, pište na: veronika.vichova@gmail.com. Kredity AKP a ČAS v jednání. Uzávěrka příspěvků je 30.4.2014. Registrace bude od 8 hod. Program začíná v 9 hod a bude ukončen v 15 hod. Program bude vyvěšen 15.5. 2014. Cena konference je do 15.5. snížena na 600 Kč.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.