Snění těla, snící tělo

bodyterapie workshop symptom

Procesově orientovaný přístup k tělesným symptomům a pohybu. Třídenní seminář s Ivanem Verným, M.D. & Dipl. PW.

 Datum konání:
15. ledna 2016 16:00 až 17. ledna 2016 16:00
 Místo konání:
Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5-Smíchov
 Cena:
od 3300 Kč
 Registrace:
nutná předem na http://form.jotformeu.com/form/52762590042352
 Pořadatel:
IPOP
 Přednášející:
Ivan Verný, M.D. & Dipl. PW.

Snění těla

Hlavním zaměřením procesově orientovaného paradigmatu je poznat sebe sama v hlubším smyslu a vést hledající směrem k neznámu. Naše tělo je kosmos samo o sobě a zdá se nám, že ho důvěrně známe; poskytuje schopnost hýbat se, vnímat, vidět, slyšet, milovat, bojovat, myslet, pamatovat si a mnoho dalších schopností…Někdy se toto tělo stává „jiným“, zvláštním. Najednou nenásleduje automatické či volní impulzy, které známe a konfrontuje nás s vlastním děním, jako by mělo život samo o sobě: kašle, potí se, je bolestivé, těžké, zrychluje puls, stává se nestabilním… Kdo jsem, když se mi moje tělo stává neznámým? Kým resp. čím se stanu? K čemu to vede? Jaké změny to předesílá nebo dokonce vyžaduje? Tento seminář nabízí několik nástrojů pro výzkum a vývoj těchto podvědomých změn.

Komu je seminář určen?

Každému, kdo se chce blíže seznámit s tajemstvími svého každodenního, trpícího, užívajícího a překvapivého těla; pro psychoterapeuty/ky a kouče využívající ve své práci přístup orientovaný na tělo, a to jak pro sebe, tak pro své klienty. Pro laiky, kteří by chtěli intenzivněji žít.

Ivan Verný, M.D. & Dipl. PW.

Má velký zájem o integraci různých terapeutických metod, mimo jiné systemických konstelací i použití jiných zdrojů pro kreativní psychoterapii. Vede mužince – sebepoznávací kurzy pro muže. Miluje svou ženu a své dcery; rád jezdí na islandských ponících a věnuje se hudbě, tanci a setkávání s tvořivým duchem. http://ivanverny.ch/ Psychiatr, procesově orientovaný a systemický psychoterapeut a supervizor s privátní praxí v Curychu. Vyučuje procesově orientovanou psychologii již od roku 1989 v Československu (ČR a SR), Řecku, Německu, Itálii a Izraeli.

Nabízíme omezený počet dotovaných míst pro studenty, matky/otce na mateřské/rodičovské dovolené a seniory. Pro více informací pište na kurzy@processwork.cz Registrace: Vyplňte prosím přihlašovací formulář zde. Přihlášení je platné po uhrazení kurzovného. Seznamte se, prosím, také s našimi storno podmínkami. Kontaktní osoba: Anna Audrlická, 776 688 922 Více informací: Rádi byste se o lektorovi a procesově orientované psychologii dozvěděli více? Přečtěte si rozhovor s Ivanem Verným. (zdroj: Jan Honzík pro Magazín Maitrea)

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Příspěvky k akci

Snění těla, snící tělo »

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.