„CESTY KE ZDRAVÍ……………...?“

schizofrenie léky

VIDA o. s. srdečně zve zájemce o vystoupení z nejrůznějších závislostí, zájemce o postupné převzetí zodpovědnosti za vlastní tělesné i duševní zdraví na besedu – setkání hledačů vlastních cest ke zdraví, pomocníků na cestě i nejširší veřejnost.

 Datum konání:
25. dubna 2014 17:00 až 25. dubna 2014 20:00
 Místo konání:
Centrum DRUID, Davídkova 24, Praha 8 - Bulovka
 Cena:
Zdarma
 Registrace:
nutné potvrzení účasti u kontaktní osoby
 Pořadatel:
VIDA o.s.

Z vlastní praxe víme, že problém s vysazováním léků tady existuje a že podpora a relevantní informace u nás zatím chybí. Stále převládá tendence držet uživatele „na práškách“, bez ohledu na jejich potřeby, potíže a přání. V tomto smyslu a s tímto záměrem jsou také pacienti a jejich rodinní příslušníci "vzděláváni". Potom uživatelé léky sami vysazují nebo je berou nepravidelně a ohrožují tak sebe a mnohdy i okolí.

PROGRAM:

  • Zahájení a seznámení účastníků
  • Seznámení se základními principy Harm Reduction a představení Průvodce bezpečnějším vysazováním psychiatrických léků (autor: Will Hall)
  • Ukázky dokumentů: Healing Homes - Daniel Mackler; Take These Broken Wings - Daniel Mackler; Bipolární porucha - řešení skládanky - Sean Blackwell; Bezpečnější vysazování psychiatrických léků - přístup harm reduction- Will Hall

Počet účastníků je omezen. Prosím, hlaste se předem u kontaktní osoby. Kontaktní osoba: Jan Hendrych, 602 758 698, hendrych@vidacentrum.cz

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.