Psychoterapeutické dny

psychoterapie konference psychoterapeut přednáška

Na týden 16.-20. února 2015 je pro Vás připraven druhý ročník Psychoterapeutických dnů InPsy. Zváni jsou všichni, kdo si chtějí prohloubit své znalosti z oblasti psychoterapie, ale i laici a studenti příbuzných oborů, kteří chtějí rozšířit své znalosti.

 Datum konání:
16. února 2015 09:00 až 20. února 2015 18:00
 Místo konání:
budovy C+D (Arna Nováka 1) Arn Nováka 1, Masarykova Univerzita, 602 00 Brno-střed
 Cena:
Vstup na všechny přednášky a workshopy je zdarma.
 Registrace:
nutná zde http://inpsy.cz/cz/psychoterapeuticke-dny
 Pořadatel:
InPsy

Po roce zveme všechny zájemce znovu na setkání s řadou předních českých odborníků z oblasti psychoterapie. Stejně jako loni, budou i letošní PST dny probíhat jako série přednášek a workshopů (omezených kapacitně), na které je třeba se zvlášť registrovat. Informace ke každé akci bude k dispozici v samostaném článku na www.inpsy.cz v průběhu čtvrtku a pátku. Registrace na všechny události bude spuštěna v pondělí 9.2. v 17.00 hodin.

Vzhledem ke zpětným vazbám, které jsem od Vás dostali loni, jsme pro letošní ročník připravili širší nabídku odpoledních workshopů a věříme, že každý bude mít možnost vybrat si pro sebe ten vhodný. Přehledný rozpis přednášek i workshopů si můžete stáhnout na tomto odkazu. Čtvrteční dopolední přednášky jsou zatím stále v jednání - děkujeme za pochopení.

POZOR Vzhledem k neštastnému chování některých přihlášených z předchozích akcí jsme nuceni trvat na následujícím omezení: v případě, že se přihlásíte na workshop a bez omluvy (nejpozději však 24 hodin před začátkem workshopu) se nedostavíte, chápeme toto chování jako Váš nezájem o celou pětidenní akci, automaticky Vás odhlásíme ze všech dalších workshopů a Vaše místa obsadíme dalšími zájemci. Možnost omluvit se z účasti máte na emailu inpsycze@gmail.com. Na omluvy v čase kratším než 24 hodin před začátkem workshopu nebude brán ohled.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Příspěvky k akci

Psychoterapeutické dny »

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.