Diskusní seminář ke zdravotně sociálním službám

Sociální práce Seminář sociální služby

Zveme vás na vzdělávací a diskusní setkání k problematice zdravotně sociálních služeb v obcích s rozšířenou působností, které se koná v úterý 10. února 2015 od 9.00 do 16.30 hod. v aule Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Cejl 73, Brno. Semináře pořádá Institut důstojného stárnutí Diakonie ČCE ve spolupráci s Jihomoravským krajem a pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška

 Datum konání:
10. února 2015 09:00 až 10. února 2015 16:30
 Místo konání:
Krajský úřad Jihomoravského kraje, Cejl 73, Brno
 Cena:
Zdarma
 Registrace:
nutná předem na http://www.dustojnestarnuti.cz/ruzne/pozvanka-na-vzdelavaci-seminare/
 Pořadatel:
Institut důstojného stárnutí Diakonie ČCE

V rámci semináře bude představena a distribuována publikace „Podpora rozvoje komunitního systému integrovaných podpůrných služeb“, jejímž hlavním autorem je MUDr. Zdeněk Kalvach, CSc. Na semináři promluví zástupce Jihomoravského kraje. Dále se svým příspěvkem vystoupí švýcarský gerontolog a etik Dr. Heinz Rüegger, zástupce Nadace Diakoniewerk Neumünster v Curychu. Dále vystoupí prim. MUDr. Ladislav Kabelka, PhD., předseda České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP. Za Svaz měst a obcí ČR vystoupí Mgr. et Mgr. Rudolfína Voleská. Prostor bude věnován také příkladům dobré praxe na úrovni obcí. Za poskytovatele zdravotně-sociálních služeb promluví například MUDr. Regina Slámová, primářka Hospice sv. Alžběty, Brno, Mgr. et Mgr. Jan Soběslavský, ředitel Diakonie ČCE - střediska v Brně, Petr Hejl, DiS., ředitel Diakonie ČCE - střediska Betlém z Klobouků u Brna. Kromě těchto lektorů na seminářích vystoupí také zástupci regionů a obcí, kteří budou prezentovat příklady z dosavadní praxe.

Účast na seminářích je zdarma. Účastníci kurzu obdrží na vyžádání potvrzení o absolvování seminářů.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.