Víkendový seminář na téma: Práce se symboly II. - Já a také já

jungovská terapie

Seminář z kolébky jungovské psychoterapie, který se bude zabývat naší bytostí na archetypální úrovni.

 Datum konání:
25. dubna 2014 17:00 až 27. dubna 2014 13:00
 Místo konání:
PVŠPS, Hekrova 805, Praha 4
 Cena:
1750Kč, snížená 1450Kč
 Registrace:
nutná předem
 Pořadatel:
Pražská vysoká škola psychosociálních studiíí s.r.o.
 Přednášející:
Mgr. Martin Skála

Cílem semináře je zprostředkovat účastníkům způsob práce a nazírání symbolů v analytické psychologii prostřednictvím imaginace, kreslení, pohlednic, předmětných symbolů a pod. Seminář se zaměřuje na práci se symboly v rámci archetypu já a také já, vychází z aktuálního individuálního vnímání našeho já a vytváří k němu protiklad, který může souviset s archetypem persony, stínu, anima/animy či bytostného já. Tento protiklad se v průběhu semináře snažíme identifikovat. Součástí semináře je i transformační motiv, ve kterém se účastníci snaží oprostit od vnímání svého já a "svých zajetých kolejí", aby pak mohli na podkladě vynořivších se symbolů své sebepojetí rozšířit o svůj protiklad a najít nové uspořádání své vlastní bytosti. Práce na tomto semináři má za cíl zprostředkovat zacházení analytické psychologie.

Časový rozvrh:

pá: 17.00 - 20.00

so: 9.00 - 18.00

ne: 9.00 - 13.00

Přihlášení na seminář

Přihlášku na seminář si můžete stáhnout ve formátu Wordu. Přihlášku na seminář posílejte na adresu: PVŠPS-PPF, Studijní oddělení, Hekrova 805, Praha 4, 149 00 nebo e-mail: bcstudijni@pvsps.cz

Přihláška je platná pouze s údaji o zaplacení. Údaje k placení najdete na stránce platby. Přihlášky jsou vyřizovány podle pořadí, ve kterém došly. V případě, že bude seminář již obsazen, zašleme Vám zprávu. Přihlášeným účastníkům účast na semináři již nepotvrzujeme. Všechny potřebné informace o semináři jsou uvedeny v seznamu seminářů a v letáku.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.