Brána smrti

video smrt

Promítání dalších ukázek z dokumentárního seriálu České televize Brána smrti a ukázka z nezveřejněného materiálu, natočeného pro tento seriál Viliamem Poltikovičem (ČT 2014).

 Datum konání:
14. prosince 2014 18:00 až 14. prosince 2014 21:00
 Místo konání:
Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno
 Cena:
200,- Kč
 Registrace:
POZOR: Vstupenky je nutné si zarezervovat předem. Stačí poslat e-mail na info@muzes.info. Platba vstupenek na místě.

Jak ke smrti přistupují jiné kultury? Jak se vyrovnat se smrtí? Jak ji přijmout? Jak se zbavit strachu ze smrti a co o smrti říkají zkušení lidé dnešní doby (S. Grof, Dalajlama, R. Moody...)?

Viliam Poltikovič je režisér dokumentárních filmů, kameraman, fotograf a cestovatel. Studoval na Katedře dokumentární tvorby FAMU. Dosud natočil přes 150 dokumentárních filmů a dlouhodobě se zabývá tématy spirituality, nemoci a uzdravení, víry v různých podobách.

Součástí akce je beseda, kde se Viliam Poltikovič sejde s přítelem, biologem, terapeutem a neúnavným badatelem v oblasti paranormálních jevů Petrem Chobotem a Radmilou Telvákovou, koučkou, terapeutkou a autorkou projektu Můžeš.

Petr Chobot vystoupil v Poltikovičově seriálu Brána smrti a spolupracoval s ním na dokumentech Maestra Ayahuasca a Učitelé z hvězd. Radmila Telváková je přesvědčena, že postoj ke smrti přímo ovlivňuje stav společnosti a formuje naše vztahy.

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Příspěvky k akci

Brána smrti »

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.