Na cestě k vítězství – mentální aspekty vrcholného výkonu

konference Sport

Vážení přátelé sportovní psychologie, srdečně Vás zveme na 5. ročník naší konference, tentokrát pojaté jako konfrontace pohledů sportovních psychologů, mentálních koučů, trenérů, sportovních lékařů, sportovních novinářů, rodičů a vrcholových sportovců.

 Datum konání:
12. prosince 2014 09:00 až 13. prosince 2014 18:00
 Místo konání:
Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého, budova A, místnost 401
 Cena:
450 Kč/ 900 Kč
 Registrace:
Není nutná
 Pořadatel:
Asociace psychologů sportu ČR

Naše pozvání přijali a svůj pohled na mentální stránku vrcholného výkonu budou prezentovat:
Pohled sportovce: Petra Kvitová
Pohled mentálního kouče: Wim Hof
Ledový muž, držitel dvaceti extrémních světových rekordů spojených s pobytem v chladu. Tvůrce originálního způsobu mentálního tréninku Innerfire, zaměřeného na kontrolu fungování imunitního systému a překračování limitů fungování lidského těla.
Pohled trenéra: PaedDr. Zdeněk Haník, Ph.D.
Osobnost českého volejbalu, předseda Českého volejbalového svazu, člen výkonného výboru Českého olympijského výboru, předseda České olympijské akademie a zakládající člen Unie profesionálních trenérů. Dlouhodobě publikuje své zkušenosti a postřehy z oblasti psychologie týmového výkonu.
Blog Laická psychologie Zdeňka Haníka
Pohled mentálního kouče: PhDr. Marian Jelínek
Hokejový trenér a průkopník mentálního koučinku v ČR. Autor řady odborných publikací, ve kterých originálním způsobem popisuje a interpretuje mentální aspekty vrcholného výkonu.
Pohled rodiče: JUDr. Pavel Zacha
Otec jedné z našich největších hokejových nadějí Pavla Zachy mladšího, tvůrce a propagátor kontroverzního přístupu k výchově sportovních talentů Kamevéda, autor neméně kontroverzní knihy „Jak vychovat šampióna“. Komplexní multirozvojová výchova dětí Kamevéda
Pohled sportovního novináře: Mgr. Karel Knap
Sportovní reportér MF Dnes a iDnes.cz, zaměřující se na hokej a tenis. Zúčastnil se čtyř olympiád, řady hokejových šampionátů a tenisových grandslamů, napsal autobiografii Roberta Reichla, autorsky se podílel asi na patnácti knihách o zámořském hokeji. Jako komentátor působil na televizních stanicích Sport 1 a Nova
Sport, jako odborný poradce spolupracoval s časopisem ProHockey, publikuje i ve Skandinávii.
Pohled sportovního psychologa: PhDr. Tomáš Gurský, Ph.D.
Předseda Slovenskej společnosti športovej psychologie, člen skupiny FAST (Forum for Applied Sport Psychologists in Top-Sport), dlouhodobě působící v konzultační praxi ve vrcholovém sportu. Zaměřuje se na problematiku podávání vrcholného
výkonu a koučink.
Pohled sportovního psychologa: Mgr. Michal Šafář, Ph.D.
Předseda Asociace psychologů sportu ČR, přednáší sportovní psychologii a mentální trénink na Fakultě tělesné kultury a Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Ve své konzultační praxi se zaměřuje na aplikaci psychologické přípravy a mentálního tréninku ve vrcholovém sportu.

Součástí konference bude Valná hromada Asociace psychologů sportu ČR
Cena 900,- /450,- 
V rámci konference je organizován společenský večer s cimbálovou muzikou. 300 Kč všichni

Kde se akce koná?

Je pro Vás akce zajímavá? Dejte o ní vědět přátelům.

Diskuse 

 0 příspěvků

Přidat nový příspěvek

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.