Těší nás Váš zájem o spolupráci s portálem oPsychologii.cz. V tomto úvodním textu naleznete základní informace o psaní článků pro náš portál. Pokud budete mít po přečtení tohoto textu nějaké otázky či nejasnosti, kontaktujte nás na info@opsychologii.cz.

Požadavky

Portál oPsychologii.cz si klade za cíl přiblížit laické veřejnosti témata z oblasti psychologie, psychiatrie, psychoterapie a celostní medicíny. Hlavním kritériem pro publikované články je srozumitelnost a ověřený obsah textu. Z toho důvodu máme zájem o spolupráci pouze s odborníky zabývající se danou problematikou, popřípadě studenty vyšších ročníků příslušných oborů.

Nabízíme

U každého publikovaného článku bude uvedeno Vaše jméno a příjmení, zároveň odkaz na Váš profil autora. Profil autora obsahuje informace o Vaší osobě, kontaktní údaje, odkazy na Vaši webovou prezentaci a zároveň upozorňuje i na další Vámi napsané články.

Součástí portálu oPsychologii.cz bude i katalog odborníků a akcí/seminářů. Na oplátku za Vaše odborné úsilí nabízíme benefity v podobě prémiových účtů či zvýraznění Vámi pořádaných akcí, to vše zdarma. Výše těchto benefitů se bude odvíjet na základě Vaší aktivity na našem portálu. Více informací o benefitech zašleme při domluvě konkrétních podmínek spolupráce.

Články

Každý publikovaný článek musí určitou strukturu - úvodní nadpis, perex, obsah, závěr a zdroje. Délka vlastního článku by měla být v rozmezí 1 - 4 tisíce znaků, v případě delšího textu je vhodné rozdělit článek do několika samostatných témat. Dále je možnost připravit pro čtenáře rozhovor s významnou osobností či odkaz na inspirativní video s krátkým komentářem. Není povoleno publikovat články, které již byly v minulosti zveřejněny na jiné webové stránce. Dále je zakázáno kopírovat cizí články a vydávat je za své. Témata článků je dobré předem konzultovat s redakcí, eliminujete tím riziko, že Váš text nebude přijat.

V případě rozhodnutí psát pro portál oPsychologii.cz nás prosím nejdřív kontaktujte na email info@opsychologii.cz, do přílohy přiložte Váš strukturovaný životopis, případně i články, které jste již v minulosti napsali. Obratem Vás budeme kontaktovat, abychom domluvili konkrétní formu spolupráce (včetně benefitů), domluvili se na tématech (z důvodů duplikace od jiných autorů) a zaslali specifický návod pro psaní článků.

 

© 2019 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.