Název vlákna: Červenání, co s tím ?

Diskuse 

3 příspěvků / poslední přidán 16. března 2017 23:43

Přidat nový příspěvek

Přijde Vám tato diskuse zajímavá? Podělte se o ní s přáteli.

Eliška V. / 27. července 2014 23:01

Prosím, poradte mi někdo. Pokaždé, když jsem ve větší skupině lidi, ale třeba i blízkých přátel, a zapojim se do rozhovoru, okamžitě zrudnu jako rajče. V poslední době se mi to stává mnohem častěji. Připadám si hrozně trapně a zrudnu ještě víc. Existuje něco proti červenání ? Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji za všechny odpovědi.

Jana H. / 6. srpna 2014 12:39

Ahoj Ájo, taky mám problémy s červenáním už od malička. Myslím, že je to dědičné. Mám špatný pocit, když se na mě ostatní dívají, tím hůř, když mám mluvit. To pak skoro koktám a navíc cítím, že jsem červená, a je mi trapně. Četla jsem, že lidé s tímto problémem by se měli umět takové situaci zasmát, Zkrátka, udělat si z toho srandu, že se červenají. Píšeš, že znáš příčinu a snažíš se to odstranit. Můžeš sem napsat víc?

Bc. Jiří Pařízek / 16. března 2017 23:43

Červenání / Dobrý den, tento problém je hlubšího charakteru. Dá se odstranit spolupráci za pomocí hypnózy. Nevědomí vám sděluje určitý stav, který vám není vlastní. Je třeba tento stav změnit. Pokud by jste měla zájem, ozvěte se. Určitě se domluvíme.

Přidání nového příspěvku

Pokud se chcete zúčastnit diskuse, musíte se nejdříve přihlásit v horní části stránek. Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

© 2016 O psychologii.cz. Všechna práva vyhrazena.